„Laboratorul bunelor practici de anticorupție” ajuns și la Cimișlia
20 persoane, reprezentanți ai ONG-urilor din Regiunea Centru, reprezentanți ai Centrului Contact, parteneri s-au familiarizat cu bunele practici privind participarea cetățenilor și activitățile anticorupție în regiunea de sud a!-->!-->!-->…