Reporterele Ziarului de Gardă au fost îmbrâncite și agresate verbal de către paznicul Primăriei, care le-a interzis accesul în curtea instituției. Acesta le-a împins și le-a lovit aparatul foto, iar la un moment dat le-a și amenințat.
Reporterele Ziarului de Gardă au fost îmbrâncite și agresate verbal de către paznicul Primăriei, care le-a interzis accesul în curtea instituției. Acesta le-a împins și le-a lovit aparatul foto, iar la un moment dat le-a și amenințat.